Slide 3
Slide 2
Slide 1

PAMA

PAMA, a.s. k vašim službám! Pro bližší informace nás prosím kontaktujte >
Napište, prosím, své jméno. Napište, prosím, správě svůj e-mail. Napište, prosím, své telefonní číslo. Nesprávný formát
Napište, prosím, svůji poznámku.
Je nutné udělit Váš souhlas.
Nesprávný formát
Nesprávný formát

Bude Vás kontaktovat:

Miroslav Láznička, PAMA, a.s

Miroslav Láznička, PAMA, a.s.
Produktový manažer PIR izolací

E-mail: laznicka.m@pamaas.cz
Telefon: +420 603 106 024

PAMA je česká rodinná firma založená v roce 1993.

Proč je dobré s námi spolupracovat? Protože děláme nejlepší střechy a izolace, protože co řekneme, to platí, protože svoji práci chceme dělat i za 20 let, protože dodáváme materiál od stabilních a osvědčených evropských dodavatelů, protože je pro nás nejdůležitější spokojený zákazník a pocit z dobře odvedené práce.

U všech materiálů jsme přímý dovozce, zajišťujeme technickou podporu a spolupracujeme se zkušenými řemeslníky a montážníky.

Na základě dlouholetých zkušeností a praxe jsme v roce 2016 uvedli na trh vlastní značku izolace PAMAtherm.

Nabízíme polyuretanové izolace, sendvičové panely, sklolaminátové krytiny a polykarbonátové desky: www.pamaas.cz, www.podkrokevne.cz

UNILIN je jedním z našich dodavatelů polyuretanových izolací, který se svým vývojem, specializovanými produkty a vlastní pěnou řadí mezi špičku výrobců. Je klíčovým partnerem ve stavebním průmyslu co se řešení na míru pro všechny izolační aplikace týče. UNILIN nabízí kvalitní řešení pro novostavby i rekonstrukce a již více než 40 let vyrábí a prodává izolační střešní prvky pro šikmé střechy.

V roce 2015 koupil UNILIN firmu Xtratherm, čímž se stal předním výrobcem izolačních materiálů se 6-ti výrobními závody (Belgie, Francie, Nizozemí, Irsko a Velká Británie).

Díky jejich produktům dosáhne vaše stavba lepší ekologické úrovně a nabídne vyšší komfort pro život. Z hlediska PIR izolací je to nejlepší, co můžeme nabídnout.

Chci dostávat novinky ze světa izolací
vstoupit
Eshop
vstoupit
Spočítejte si